Доњи Срем победио Партизан у Новом Саду

ЛИБИЈАЦ МОХАМЕД ЗАБИЈА У НАДОКНАДИ ВРЕМЕНА

ПРОМАШИО ПРАЗАН ГОЛ СА ЧЕТИРИ МЕТРА

НОВИ и неочекивани кикс шампиона Партизана - 1:2 против новајлије у лиги.

Изненађење су приредили нови суперлигаши, фудбалери Доњег Срема. А направили су га као „домаћини“ у Новом Саду.

Што је још важније, екипа из Пећинаца заслужено је дошла до победе, јер је искористила две грешке црно-белих, а домогла се бодова и храбром игром у одбрани.

Овом победом фудбалери Доњег Срема су, чак, избили на чело табеле са максималних шест бодова.

Формални „домаћин“ је повео у 27. минуту. После центаршута Лазара Ћордашића, Горан Ловре је главом закачио лопту и послао је у мрежу Владимира Стојковића.

Нови шок је уследио само два минута касније.

Доњи Срем је успешно извео контранапад, лопта је дошла до Огњена Дамјановића који је са седам метара погодио леви угао мреже Партизана.

Ово је црно-беле натерало да крену у напад, али су пред голом домаћина неколико добрих прилика промашили Стефан Шћеповић и Либијац Мохамед Забија.

Овај последњи је у четвртом минуту судијске надокнаде времена промашио празан гол са четири метра. А то је био прави поклон јер је лопта испала из руку голмана Доњег Срема.

Резервиста Саша Марковић је голом у 78. минуту само ублажио пораз Партизана, чији тренер Владимир Вермезовић ће имати тежак посао да спреми екипу за дуел са норвешким Тромсом у четвртак у квалификацијама за Лигу Европе