Звезда једном ногом већ у трећем колу

НА СВОМ СТАДИОНУ СИГУРНОМ ИГРОМ ПОБЕДИЛА (3:0) ПРВАКА ЛИТВАНИЈЕ СУДУВУ

* Наш шампион ће у трећем колу за противника највероватније имати првака Словачке – Спартак из Трнаве који је у Варшави изненадио првака Пољске Легију и победио са 0:2

__________________________________________________________________________________

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде победили су вечерас на свом стадиону првака Литваније Судуву са 3:0, у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона.

Стрелци су били Лоренцо Ебисилио у 23. и Немања Радоњић у 35. и 58. минуту.

Звезда је била доминантна, победа није долазила у питање и српски шампион је пред пласманом у наредну рунду.

Утакмицу на стадиону "Рајко Митић" гледало је 23.218 људи.

Реванш ће се играти у среду, 31. јула у граду Маријанпољ у Литванији.

Владан Милојевић је највио да ће његов тим играти у реваншу као да је 0:0.

Двоструки стрелац, Радоњић, рекао је да ће Звезда у Литвани9ји затворити све прилазе свом голу и учнити све да постигне бар један гол и да победи.

Наш шампион ће у трећем колу за противника највероватније имати првака Словачке – Спартак из Трнаве који је у Варшави изненадио првака Пољске Легију и победио са 0:2.

За домаће је читав меч одиграо бивши првотимац Црвене звезде Марко Вешовић, док је Мирослав Радовић у игру ушао у 63. минуту.