И Пешићева и Човићева Звезда губи редом

УБЕДЉИВ ПОРАЗ КОШАРКАША ЦРВЕНО-БЕЛИХ ОД ЗАГРЕБА - 102:85

ЗАГРЕБ, (ФоНет) - У утакмици шестог кола регионалне Јадранске лиге, кошаркаши Црвене звезде изгубили су на гостовању у главном граду Хрватске од екипе Загреба резултатом 102:85 (33:19, 31:19, 14:21, 24:26).

Изабраници Светислава Пешића прописно су се обрукали против екипе која је у овој сезони забележила само једну победу. Прво полувреме одиграли су као да су на тренингу и за тих 20 минута примили невероватна 64 поена.

Крајем првог полувремена Пешић је, због друге техничке грешке, био искуèен, па су тим у других 20 минута водили његови помоћници.

Да ће црвено-бели претрпети четврти пораз у сезони могло је да се наслути веæ после прве четвртине, у којој су примили 33, а дали 19 кошева.

Пошто у дугој четвртини ниво игре није подигнут, на одмор се отишло са предношћу Загреба од 26 поена, па је наставак утакмице био само формалност